pátek 7. listopadu 2003

Co týden dal

Tento týden se v Dagblogu vyskytla neobvyklá koncentrace odkazů směřujících na české servery root.cz a interval.cz. Jsem tomu rad, tento týden přinesly tyto servery opravdu plno velice kvalitních informací a staly se, doufám nejen pro mě, dobrým zdrojem k zamyšlení.

Pokud jste se zaregistrovali na Sun Tech Day v Praze, pak Vám určitě dorazil potvrzovací email. Neplánujete li návštěvu této akce pak vězte, že Dagblog bude u toho a o všem Vás bude informovat.

Další články

Zpovědnice: Ján Varga - bývalý vývojář Netscapu a současný vývojář Mozilly nechává nakouknout pod pokličku vývoje těchto prohlížečů v rozhovoru pro root.cz

Tvořme společně tak se nazývá spot IVTlogu, který nekousává téma licencí, pod kterými šířit obsah weblogu. Licenci Creative Commons, kterou Josef Petrák zmiňuje údajně využívá plno zahraničních weblogů.

Nedokážu posoudit smysl zavádění takovýchto licencí a zajímalo by mě jak je to v případě, že nemám svůj weblog žadnou licencí chráněný, ostatně proč bych to také dělal. Pokud nepoužiji jinou licenci, jaký zákon se k tomuto vztahuje, autorský?

Dagblog vydávám především proto abych sdílel myšlenky, vyjadřoval názory a cítil se svobodný. Kdybych tedy uvažoval o nějaké licenci, musela by to být licence naprosto svobodná, tak aby tento weblog sloužil především Vám čtenářům a nikoho neomezoval v dalším využívání všeho co Dagblog prezentuje.